Masažai

Masažai

 • VISO KŪNO MASAŽAS 60min./90min. – 50€/60€ 
  • ŠVEDIŠKAS KLASIKINIS MASAŽAS – gilus (gerai išjudina visus raumenis) ir malonus – suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, skatina kraujotaką, gerina sąnarių lankstumą, šalina raumenų įtampą.
  • LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS – dirgina visą limfos sistemą pagreitindamas ne tik jos tėkmę, bet ir padidindamas organizmo tonusą. To pasekoje sumažėja limfos sąstovis audiniuose ir jų pabrinkimas.
  • ANTICELIULITINIS MASAŽAS – masažo metu šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš organizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažo dėka skaidomos riebalinės medžiagos, oda tampa sveikesnė ir elastingesnė.
  • ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS -atpalaiduoja kūną, slopina įtampą, stiprina organizmo atsparumą, didina darbingumą, harmonizuoja ir stabdo senėjimą.

 

 • HOLISTINIS MASAŽAS -(viso kūno ir veido) tai rankos ir minties prisilietimas. Rezultatas – lengvas, pailsėjęs, harmoningas kūnas ir spindinčios bei laimingos akys. Trukmė 120 min – 70€
 • PILINGUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS – masažuojant giliai išvaloma oda, pašalinamas suragėjęs epidermio sluoksnis, kūnas  atpalaiduojamas, oda tampa švelni ir lygi. Trukmė 45 min – 50€
 • NUGAROS MASAŽASTrukmė 45 min – 40€
 • KOBIDO JAPONIŠKAS TERAPINIS VEIDO MASAŽAS – tai vienas veiksmingiausių masažų, leidžiančių sumažinti odos senėjimo procesą bei natūraliu būdu pagerinti odos būseną, ne veltui lyginamų su plastinių operacijų poveikiu. Masažas tinka ir sausai, tonusą praradusiai, ir riebiai, linkusiai į aknę ir spuoguotumą odai. Rekomenduojamas, bet kokio amžiaus žmonėms. Trukmė 75 min-55€

Rezervacija

Turite klausimų? Norite rezervuoti laiką pasirinktai procedūrai?

Mūsų tikslas užtikrinti aukštą paslaugų kokybę.

SAKURA - grožio centras Palangoje
Adresas: Ganyklų g. 6, Palanga

Grožio centre naudojamos tik aukštos kokybės priemonės ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derindami produktų kokybę ir kolektyvo profesionalumą centre sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas: tiek vyrai, tiek moterys, tiek ir vaikai. Čia dirba kvalifikuoti puikiai savo darbą išmanantys profesionalai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius, bei kelia kvalifikaciją.

Negalime pažadėti stebuklų, tačiau aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus garantuojame!