Apie mus

SAKURA – grožio centras

Grožio centras SAKURA savo veiklą Palangoje pradėjo nuo 2010m. gruodžio 18d. tai vieta, kur kiekvienas klientas apsuptas profesionaliu rūpesčiu ir išskirtiniu dėmesiu. Jauki aplinka, malonus aptarnavimas suteiks maksimalų komfortą,kad Jūs atsipalaiduotumėte ir visiškai pasinertumėte į grožio procedūras. Salonas subūrė specialistus, kurie yra įsitikinę, kad tikram meistrui svarbu ne tik kokybiškai atlikta procedūra, bet ir jos pageidaujančio žmogaus savijauta.

Grožio centre naudojamos tik aukštos kokybės priemonės ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derindami produktų kokybę ir kolektyvo profesionalumą centre sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas: tiek vyrai, tiek moterys, tiek ir vaikai. Čia dirba kvalifikuoti puikiai savo darbą išmanantys profesionalai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius, bei kelia kvalifikaciją. Grožio srities specialistai suteiks platų spektrą grožio puoselėjimo paslaugų: plaukų kirpimas, dažymas,rankų ir kojų priežiūra, veido ir kūno puoselėjimas bei masažo paslaugos, o ypatingai mėgstantiems šilumą siūlome vertikalų soliariumą.

Mes mylime savo darbą ir esame vieninga komanda, kuri siekia teikti tik kokybiškas paslaugas.
Negalime pažadėti stebuklų, tačiau aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus garantuojame!

SAKURA - grožio centras Palangoje
Adresas: Ganyklų g. 6, Palanga

Grožio centre naudojamos tik aukštos kokybės priemonės ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derindami produktų kokybę ir kolektyvo profesionalumą centre sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas: tiek vyrai, tiek moterys, tiek ir vaikai. Čia dirba kvalifikuoti puikiai savo darbą išmanantys profesionalai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius, bei kelia kvalifikaciją.

Negalime pažadėti stebuklų, tačiau aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus garantuojame!