LVL blakstienų laminavimas. Natūralios, ryškios ir ilgos blakstienos

LVL blakstienų laminavimas. Natūralios, ryškios ir ilgos blakstienos

LVL(lift, volume, length) – tai trys žingsniai:

  • pakėlimas;
  • apimties didinimas;
  • ilginimas.

Blakstienų laminavimo metu natūralios blakstienos yra pakeliamos nuo šaknies. Taip sukuriamas ilgesnių, storesnių, riestesnių blakstienų efektas. Procedūros metu blakstienos pripildomos pigmento ir užriečiamos pagal pageidaujamą riestumą. Blakstienos atrodo tankesnės, tamsesnės, žvilgsnis tampa išraiškingesnis. Jūsų blakstienos atrodys tobulai net ką tik pabudus! Procedūra trunka 90min., o efektas laikosi 6-8 savaites.

Visos priemonės pagamintos iš kruopščiai atrinktų ir patikrintų komponentų, atlikti klinikiniai tyrimai, kurie įrodo, jog priemonės yra nekenksmingos ir nedarančios jokios žalos Jūsų blakstienoms. Priešingai – jos prisotinamos drėkinančiu serumu.
Kuo skiriasi nuo blakstienų priauginimo?

Procedūra atliekama ant Jūsų natūralių blakstienų, kurių natūralus ciklas trunka 60-90dienų. Priaugintos blakstienos nuolat prakrenta ir norint išlaikyti gražias bei tvarkingas blakstienas, rekomenduojama korekcijas atlikti kas 2-3 savaites. Po laminavimo galėsite pamiršti apie blakstienų korekcijas ir rezultatais džiaugtis net iki 8 savaičių. Ši procedūra puikiai tiks mėgstančioms natūralumą arba norinčioms atgaivinti blakstienas po nuolatinių priauginimų.

Rezervacija