Profesionalams

Profesionalams

KARBOKSI TERAPIJA

DIDMENINĖ PREKYBA +37069938434

Neinvazinė karboksi terapija – tai unikali terapinė sistema. Ši technologija sudaryta iš anglies oksidu prisotintos kaukės ir gelio – aktyvatoriaus. Tepant gelį ant kaukės vyksta reakcija, kurios rezultate generuojasi, aktyviai besiskverbiantis į odą CO2. Vykstant reakcijai oda gauna stiprų stimulą regeneracijai, anglies dvideginis išplečia kraujagysles ir taip suaktyvėja kraujotaka. Sustiprinta kraujotaka pagreitina metabolizmą taip šalindama toksinus. Audiniai prisotinami deguonies užtikrindami gilų drėkinimą. Oda atrodo žymiai šviesesnė, gaivesnė, lygesnė ir elastingesnė jau po pirmo naudojimo.
Labai veiksminga mėlynėms, patinimams bei spuogų gydymui.

POVEIKIS ODAI

 ODOS ELASTINGUMAS Stimuliuoja kolageną ir elastiną; Padidina odos tankį, kuris pagerina odos elastingumą, ypač veiksmingas smakro ir kaklo linijų koreagavimui.
RAUKŠLIŲ MAŽINIMAS Skatina baltimų sintezę ir metabolizmą.
ŠVIESINIMAS Stimuliuoja kraujo cirkuliaciją; Efektyvus odos valymas; Skaistinamasis efektas.
PORŲ KONTROLIAVIMAS Išsiplėtusių porų valymas ir susiaurinimas; Odos tekstūros pagerėjimas.
PATINIMŲ IR MĖLYNIŲ MAŽINIMAS. KAPILIARŲ STIPRINIMAS Skatina metabolizmą; Šalina toksinus.
SPUOGŲ GYDYMAS Priešuždegiminis poveikis; Stimuliuoja kraujo cirkuliaciją; Efektyvus valymas.

Raminanti ir odą regeneruojanti kaukė
NATURAL RX MASK

Regeneruojanti ir gijimą skatinanti kaukė su kamieninėmis augalų ląstelėmis, kurios skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir raminimą. Kaukė dėl inovatyvios sudėties puikiai drėkina ir jaunina net ir jautrią sudirgusią odą. Kaukės aktyvūs komponentai veikia efektyviau, kadangi kaukės lakštas sudarytas iš nano bio celiulozės, kurios pagalba odos raminimas vyksta efektyviau, o jauninantys ingredientai giliau prasiskverbia. Lakštas turį vėsinantį poveikį, todėl oda atgaivinama ir tonizuojama.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Ant švarios odos tolygiai uždėkite kaukės lakštą ir pašalinkite susidariusius oro burbuliukus. Kaukę palikti veikti 15-20 min. Po to švelniai nuimkite lakštą ir nuplaukite drungnu vandeniu.

SAKURA - grožio centras Palangoje
Adresas: Ganyklų g. 6, Palanga

Grožio centre naudojamos tik aukštos kokybės priemonės ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derindami produktų kokybę ir kolektyvo profesionalumą centre sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas: tiek vyrai, tiek moterys, tiek ir vaikai. Čia dirba kvalifikuoti puikiai savo darbą išmanantys profesionalai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius, bei kelia kvalifikaciją.

Negalime pažadėti stebuklų, tačiau aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus garantuojame!